logo jihad
logo jihad
 یکشنبه 09 بهمن 1401
dividerآرشیو اخبارdividerمهندس مریم فارسی نماینده اعضای غیر هیات علمی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی شد
مهندس مریم فارسی نماینده اعضای غیر هیات علمی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی شد
مهندس مریم فارسی نماینده اعضای غیر هیات علمی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی شد

 

 

اعضای غیر هیات علمی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی طی انتخاباتی که صبح امروز دوشنبه هفتم آذرماه جاری در محل ساختمان اداری این پژوهشگاه برگزار شد، مهندس مریم فارسی را به عنوان نماینده خود در کمیته منتخب هیات ممیزه پژوهشگاه برگزیدند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با پایان یافتن دوره دوساله نمایندگی مهندس سیدعلی میربابائی، رای گیری برای انتخاب نماینده جدید اعضای غیرهیات علمی پژوهشگاه، صبح امروز در محل مدیریت امور اداری و پشتیبانی پژوهشگاه و همزمان در پژوهشکده های منطقه ای پژوهشگاه برگزار شد که از بین دو کاندیدای نمایندگی (مریم فارسی و حمید زبردست)، مهندس فارسی با کسب آرای بیشتر به عنوان نماینده جدید اعضای غیر هیات علمی پژوهشگاه انتخاب شد.

 دکترسید سعید پورداد، معاون برنامه ریزی و پشتیبانی پژوهشگاه طی سخنانی در ابتدای این مراسم با تقدیر و تشکر از تلاش های مهندس میربابائی طی دوره نمایندگی اعضای غیرهیات علمی پژوهشگاه بر اهتمام و تلاش حداکثری برای ارتقای وضعیت رفاهی همکاران تاکید و خاطرنشان کرد: به منظور آگاهی هر چه بیشتر از دغدغه ها و مشکلات و درخواستهای همکاران پژوهشگاه به زودی جلسات دوره ای در بخش ها و واحدهای مختلف پژوهشگاه برگزار خواهد شد.

در ادامه مهندس میربابائی رییس اداره روابط عمومی پژوهشگاه و نماینده دوره اخیر همکاران غیرهیات علمی ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات صورت گرفته، شرکت مستمر نماینده همکاران در جلسات مرتبط من جمله کمیته مسکن و رفاه را از اقدامات خوب سالهای اخیر برشمرد و بر تداوم این امر تاکید کرد.

سید محمد حسن موسوی پاکزاد، مدیر امور اداری و پشتیبانی پژوهشگاه هم با بیان گزارشی از اقدامات و برنامه های این اداره برای ارتقای وضعیت معیشتی و رفاهی همکاران در تماس با مدیران اداری مالی پژوهشکده های منطقه ای پژوهشگاه، نتایج آرای اخذ شده در این واحدها را اخذ کرد که با جمع بندی نهایی آرا، مهندس فارسی با قاطعیت آرا به عنوان نماینده اعضای غیرهیات علمی پژوهشگاه انتخاب شد.

 

 

 

  

  

  

 

 

 

1401-09-07
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 474,477 | بازدید امروز : 74