logo jihad
logo jihad
شنبه 05 آذر 1401
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید رئیس پژوهشگاه از شرکت‌های بیوتکنولوژی کشاورزی فعال در خراسان رضوی
بازدید رئیس پژوهشگاه از شرکت‌های بیوتکنولوژی کشاورزی فعال در خراسان رضوی
بازدید رئیس پژوهشگاه از شرکت‌های بیوتکنولوژی کشاورزی فعال در خراسان رضوی

 

رییس و قائم مقام فناوری پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در سفر به مشهد، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بخش خصوصی در راستای راه‌اندازی مرکز نوآوری بیوتکنولوژی کشاورزی را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، دکتر صالحی جوزانی، رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در این بازدید که روز یکشنبه ۲۷ شهریور با همراهی دکتر نجفی، رئیس مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی، دکتر آزادی، قائم مقام فناوری پژوهشگاه و دکتر سعیدی راد، معاون پژوهش و فناوری مرکز انجام شد با حضور در آزمایشگاه‌های بیوتکنولوژی کشاورزی بخش خصوصی از طرح تکثیر تخصصی گیاهچه ی سیب ‌زمینی سالم و عاری از عوامل پاتوژن تحت شرایط استریل و کنترل شده، پرورش و تولید مینی تیوبر با استفاده از گیاهچه های تولیـد شده در آزمایشگاه کشت بافت جهت تولید بذر سیب زمینی عاری از عوامل بیماریزا و با کیفیت بالا و آزمایشگاه کشت بافت و شناسایی ویروس های گیاهی بازدید کرد. دکتر آزادی، همچنین با حضور در شتاب‌دهنده اندیشه سازان ناوک و دیدار با مدیران شرکت با فعالیت های آن ها در زمینه استارتاپ ها، منتورینگ و سرمایه گذاری آشنا شد.

 

  

  

 

 

1401-06-27
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 467,177 | بازدید امروز : 114