logo jihad
logo jihad
جمعه 28 مرداد 1401
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید معاون رییس جمهور و وزیر علوم ونزوئلا از پژوهشگاه
بازدید معاون رییس جمهور و وزیر علوم ونزوئلا از پژوهشگاه
بازدید معاون رییس جمهور و وزیر علوم ونزوئلا از پژوهشگاه

 

پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی روز دوشنبه میزبان وزیر علوم ونزوئلا و معاون وی بود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، گابریلا خیمنس وزیر علوم و معاون رئیس جمهور ونزوئلا که در معیت رائول هرناندز، معاون وزیر علوم و مشاور رئیس جمهور ونزوئلا و آلبرتو کوینترو، مدیر موسسه تحقیقات علمی ونزوئلا در پژوهشگاه حضور یافته بودند. در ابتدا ضمن بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگاه با توضیحات دکتر صالحی جوزانی، رئیس پژوهشگاه با فعالیت ها، پروژه ها و دستاوردهای این پژوهشگاه آشنا شدند.

هیات ونزوئلایی در ادامه از بخش های مختلف تحقیقاتی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی بازدید کردند که در هر بخش توضیحات مفصلی درباره پروژه ها و فعالیتهای پژوهشی در حال اجرا به آنها ارائه شد. وزیر علوم ونزوئلا در پایان ضمن تقدیر و تبریک بابت دستاوردهای علمی قابل توجه پژوهشگاه، این قبیل تلاش ها و موفقیتهای تحقیقاتی را رمز مقاومت و پیروزی ایران در مقابل تحریم ها و فشارهای خارجی عنوان کرد. جیمنز ضمن اعلام علاقمندی به گسترش همکاری های دوجانبه میان محققان ونزوئلا و پژوهشگاه از پژوهشگاه برای ارائه محصولات پروبیوتیک و نانویی در نمایشگاه ی که شهریورماه در ونزوئلا برگزار میشود دعوت کرد. معاون وزیر علوم ونزوئلا هم با اشاره به هزینه های سنگین واردات محصولات نانویی برای آن کشور خواهان انتقال دانش فنی محصولات نانویی در قالب توافق نامه و قرارداد به ونزوئلا شد.

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

 

 

 

عکس: حسن سمیعی

خبر: علی شمس

 

 

1401-05-10
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 456,152 | بازدید امروز : 99