logo jihad
logo jihad
جمعه 28 مرداد 1401
dividerآرشیو اخبارdividerنخستین رویداد فناوری های نوین کشاورزی ٢٦مرداد برگزار می‌شود
نخستین رویداد فناوری های نوین کشاورزی ٢٦مرداد برگزار می‌شود
نخستین رویداد فناوری های نوین کشاورزی ٢٦مرداد برگزار می‌شود

 

 
 
نخستین رویداد از سلسله رویدادهای فناوری های نوین کشاورزی، ۲۶ مردادماه جاری با محوریت بذر و کشت بافت گیاهی، زیست فناوری گیاهی، کشاورزی عمودی و کشاورزی دقیق  و هوشمند در  سالن A-٣٧ (IHIT ) محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، رویدادهای فناوری های نوین کشاورزی (NAT) در راستای نامگذاری امسال به عنوان سال «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین» از سوی مقام معظم رهبری با هدف کلان حمایت از شرکت های دانش بنیان و فعالان حوزه فناوری های نوین کشاورزی به همت پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و با حضور بازیگران اکوسیستم نوآوری کشاورزی برگزار می‌شود. 
 
  تشکیل و تکمیل زنجیره های ارزش کشاورزی با توسعه، ترویج(انتشار) و هم افزایی فناوری های نوین کشاورزی (تحقیق و توسعه، طراحی محصول، تامین مواد اولیه، تولید، توزیع، بازاریابی و ارائه خدمت به مصرف کننده نهایی)، ترویج و توسعه روش های نوآوری و تحقیق و توسعه باز فیمابین بخش خصوص و مرکز تحقیقاتی و پژوهشی با حمایت نهاد پشتیبان و افزایش عملکرد در تولید و ارائه خدمت با بهره گیری از ظرفیت های موجود در فناوری های نوین کشاورزی از دیگر اهداف رویدادهای فناوری های نوین کشاورزی است.
از برنامه های در نظر گرفته شده در نخستین رویداد NAT می‌توان به بازدید مدیران، فناوران و بازیگران کلیدی از نمایشگاه حضوری با مشارکت شرکت ها، مراکز تحقیقاتی، استارت آپ‏ها و شتاب دهنده های بخش کشاورزی، برپایی دو پنل گفت و گو در راستای بررسی، شناسایی و ارائه راهکار برای رفع چالش های صنعت بذر و کشت بافت جمهوری اسلامی ایران و ملاقات ها و نشست های B2B با محوریت هم افزایی و توسعه فناوری ها  اشاره کرد.
 
 
از تمامی اعضای حقیقی و حقوقی انجمن‌ها و شرکت‌های فعال در بخش های کشت بافت و بذر، هوشمند سازی و اینترنت اشیا، نرم افزار و پلتفرم‏های عرضه و تقاضا، تولید کنندگان نهال و نشا، شرکت های کشت و صنعت، گلخانه‌داران و گلخانه سازان مدرن (کشت عمودی و بدون خاک) و به ویژه کشاورزان پیشرو جهت بهره برداری و مشارکت در این رویداد  دعوت به عمل می نماید.   سرمایه گذاران جهت بهره برداری و علاقمندان برای مشارکت در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر و تعریف نوع همکاری و مشارکت می توانند با دبیر اجرایی رویداد به شماره تماس ۰۹۳۶۶۱۸۱۴۷۲  تماس بگیرند.
 
 
 
 
 
 
 
 
1401-05-10
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 456,152 | بازدید امروز : 99