logo jihad
logo jihad
جمعه 28 مرداد 1401
dividerآرشیو اخبارdividerنشست تجاری و توسعه ای بیوتکنولوژی گیاهی، ۲۶ مرداد برگزار می‌شود
نشست تجاری و توسعه ای بیوتکنولوژی گیاهی، ۲۶ مرداد برگزار می‌شود
نشست تجاری و توسعه ای بیوتکنولوژی گیاهی، ۲۶ مرداد برگزار می‌شود

 

نخستین نشست از سلسله نشست‌های تجاری و توسعه ای زیست فناوری کشاورزی، ۲۶ مردادماه در حوزه بیوتکنولوژی گیاهی و با محوریت کشت بافت، متابولیت های ثانویه و بذرهای هیبرید در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی سلسله نشست‌های تجاری و توسعه ای زیست فناوری کشاورزی در راستای نامگذاری سال جاری به نام سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» از سوی مقام معظم رهبری و با توجه به اهمیت و جایگاه تولیدات دانش بنیان کشاورزی در امنیت غذایی کشور برگزار می‌شود و هدف از آن‌ها، معرفی نیازهای فناورانه شرکتهای فعال در بیوتکنولوژی کشاورزی، انتقال فناوری های مرتبط، شبکه سازی تجاری در راستای زنجیره ارزش و انجام پروژه های سفارشی مشترک با بخش های خصوصی است. معرفی توانمندیها و نیازمندی های فناورانه در این حوزه، ترویج سرمایه‌گذاری، انتقالات فناوری و فشار فناوری (Push Technology) در بازار کشاورزی، گسترش قرار دادهای توسعه‏ای مشتری محور با بخش خصوصی در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی از دیگر اهداف این نشست‌ها اعلام نشده است. سلسله نشست های تجاری و توسعه‏ای بیوتکنولوژی کشاورزی به همت پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و با مشارکت ستاد توسعه زیست فناوری و همکاری مرکز تحقیقات و توسعه زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس با حضور تسهیل‏گران کسب و کار، نهاد‏های سیاست گذاری، اتاق‏های مشترک بازرگانی، شرکت های دانش بنیان، استارت‏آپ‏ها و بروکرهای تجاری برگزار می‌شود. نشست اول از این سلسله نشست‌ها در حوزه بیوتکنولوژی گیاهی و با محوریت کشت بافت، متابولیت های ثانویه و بذرهای هیبرید تدارک دیده شده است که روز چهارشنبه ۲۶ مرداد از ساعت 9 تا 17 در سالن 37 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود. مخاطبان رویداد، دستگاه های اجرایی، اتحادیه ها و انجمن های کشوری، تولیدکنندگان و واردکنندگان نهاده های بیوتکنولوژی کشاورزی، واحدهای تولیدی کشت بافت و بذر هیبرید، واحدهای کشت و صنعت، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و درمانی، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های مرتبط، تولید و واردکنندگان نهاده های بیوتکنولوژی کشاورزی می‌باشند. از برنامه های تدارک دیده شده در این رویداد که با حضور کارگزاران و بروکرهای تجاری سازی و کانترهای فناور و خلاق برگزار خواهد شد، مذاکرات B2B و انتقال داده های تجاری است. علاقمندان به همکاری یا حضور در این رویداد، دریافت کانتر و .... می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پژوهشگاه به نشانی www.abrii.ac.ir مراجعه و یا با شماره 09366181472 تماس بگیرند.

 

 

1401-04-11
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 456,154 | بازدید امروز : 101