logo jihad
logo jihad
جمعه 28 مرداد 1401
dividerآرشیو اخبارdividerنخستین جلسه کمیته رفاهی پژوهشگاه برگزار شد
نخستین جلسه کمیته رفاهی پژوهشگاه برگزار شد
نخستین جلسه کمیته رفاهی پژوهشگاه برگزار شد

 

کمیته رفاهی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، عصر امروز با حضور معاون پشتیبانی و برنامه ریزی پژوهشگاه تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی دکتر پورداد، معاون پشتیبانی و برنامه ریزی پژوهشگاه طی سخنانی در این جلسه که مهندس موسوی پاکزاد، رییس امور اداری، رفاه و پشتیبانی پژوهشگاه، مهندس قره خانی، مسوول امور رفاه پژوهشگاه، مهندس میربابایی، مدیر روابط عمومی پژوهشگاه، مهندس قربانی، مدیر امور مالی و بودجه و مهندس گچی لو نیز در آن حضور داشتند با اشاره به ترکیب کمیته و ضرورت تداوم و برگزاری منظم جلسات آن گفت: جلسات کمیته به صورت ماهانه برگزار می شود و نماینده اعضای هیات علمی پژوهشگاه هم پس از انتخاب به ترکیب کمیته اضافه خواهند شد.

در این جلسه در خصوص بیمه تکمیلی افراد تحت تکفل و غیر تحت تکفل همکاران، ضرورت نظم زمانی در پرداختی مبالغ رفاهی همکاران (بن کارت کالا) و تخصیص ارزاق و کالا به همکاران و اعطای تمهیدات رفاهی ورزشی به همکاران و خانواده آنها بحث و تبادل نظر شد.

اعطای تسهیلات رفاهی به مناسبت های تقویمی، اعطای هزینه سفر به همکاران و بحث استفاده از مهمانسراهای پژوهشگاه از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود. کمیته رفاه پژوهشگاه به منظور بررسی راهکارهای اعطای امکانات رفاهی به کارکنان و خانواده محترمشان تحت مدیریت معاون برنامه ریزی و پشتیبانی برگزار می شود.

 

 

 

1401-03-07
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 456,154 | بازدید امروز : 101