logo jihad
logo jihad
جمعه 28 مرداد 1401
dividerآرشیو اخبارdividerنشست مشترک رییس پژوهشگاه و رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان اصفهان
نشست مشترک رییس پژوهشگاه و رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان اصفهان
نشست مشترک رییس پژوهشگاه و رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان اصفهان

 

در دیدار دکتر صالحی جوزانی با رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان اصفهان تاکید شد: اجرای برنامه های تحقیقاتی مشترک بین پژوهشگاه و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی  اصفهان

 

رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان اصفهان با تاکید بر گسترش همکاری‌ها در خصوص اجرای طرح‌های تحقیقاتی مشترک اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، دکتر صالحی جوزانی، رییس و دکتر هاشمی و دکتر پورداد، معاونان پژوهشی و پشتیبانی و برنامه‌ریزی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی که روز چهارشنبه برای بازدید از پژوهشکده بیوتکنولوژی متابولیت های ثانویه به اصفهان سفر کرده بودند ضمن بازدید از بخش‌های مختلف تحقیقاتی پژوهشکده با توضیحات رییس و اعضای هیأت علمی پژوهشکده با طرح‌ها و پروژهای در حال اجرا و همچنین طرح های فناورانه جدید این پژوهشکده آشنا شدند.

  این هیات همچنین در جلسه ای با دکتر دادار، رییس مرکز تحقیقات و آموزش  کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان در خصوص زمینه های همکاری مشترک دو مجموعه به ویژه راه‌اندازی زیست بوم نوآوری، فناوری و کارآفرینی زیست فناوری کشاورزی و تعریف پروژه های مشترک بحث و تبادل نظر کردند. 
در ادامه برخی مسائل موجود در خصوص پژوهشکده بیوتکنولوژی متابولیت های ثانویه پژوهشگاه و ایستگاه تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی شهید فزوه نیز مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. 
طرفین در پایان در خصوص اجرای برنامه های تحقیقاتی مشترک اعلام آمادگی کردند.

  

  

 

 

 

1401-02-24
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 456,152 | بازدید امروز : 99