logo jihad
logo jihad
 یکشنبه 12 تیر 1401
dividerآرشیو اخبارdividerمسوول امور ارتباط با دستگاه های اجرایی و مسوول کمیته تجهیز پژوهشگاه منصوب شدند
مسوول امور ارتباط با دستگاه های اجرایی و مسوول کمیته تجهیز پژوهشگاه منصوب شدند
مسوول امور ارتباط با دستگاه های اجرایی و مسوول کمیته تجهیز پژوهشگاه منصوب شدند

 

با ابلاغ رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، مهندس ابراهیم کریمی به عنوان مسوول امور ارتباط با دستگاه های اجرایی و مهندس سپیده اکبری والا به عنوان مسوول کمیته تجهیز پژوهشگاه منصوب شدند.


به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، دکتر صالحی جوزانی در مراسم معارفه مسوول امور ارتباط با دستگاه های اجرایی و مسوول جدید کمیته تجهیز پژوهشگاه با تبریک عید مبارک فطر به ضرورت های تعیین مسوولی برای پرداختن به امور ارتباط با دستگاه های اجرایی اشاره کرد و گفت: اگرچه در ساختار پژوهشگاه چنین مسوولیتی دیده نشده ولی تعیین مسوولی مشخص برای ارتباط هر چه بهتر پژوهشگاه با معاونت های مربوطه در وزارت جهاد کشاورزی و دیگر دستگاه های اجرایی ضروری به نظر می رسد، خصوصا این که پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با توجه به ماهیت چندمنظوره خود با تمام معاونت های وزارتخانه و دستگاه های اجرایی مختلف ارتباط دارد.
وی هماهنگی و پیگیری بازدیدها و نشست های تخصصی با معاونت های اجرایی و نشست های مشترک با دستگاه های اجرایی و شرکت های خصوصی مرتبط و اخذ نیازها و اولویتهای تحقیقاتی دستگاه های اجرایی و شرکتهای خصوصی مرتبط و پیگیری مصوبات را از جمله وظایف محوله به مسوول امور ارتباط با دستگاه های اجرایی عنوان کرد.
در ادامه دکتر پورداد، معاون پشتیبانی پژوهشگاه هم با تبریک عید فطر بر اهمیت ارتباط پژوهشگاه با دستگاه های اجرایی تاکید و از مهندس کریمی به عنوان مسوولی توانمند برای برقراری ارتباط هر چه بهتر پژوهشگاه با دستگاه های اجرایی یاد کرد.
در ادامه، دکتر هاشمی، معاون پژوهشی پژوهشگاه با اشاره به روحیه همکاری و سختکوشی مهندس کریمی برای وی در این مسوولیت آرزوی موفقیت کرد.
دکتر آزادی، قائم مقام فناوری پژوهشگاه هم با بیان این که وجود مسوولی مشخص برای ارتباط با دستگاه های اجرایی، نقشی کلیدی در گسترش ارتباطات پژوهشگاه با دستگاه ها خواهد داشت، حضور کریمی در این مسوولیت را به فال نیک گرفت.
مهندس کریمی هم ضمن تشکر از اعتماد رییس پژوهشگاه در واگذاری این مسوولیت، ابراز امیدواری کرد که بتواند در معرفی داشته ها و توانمندی های پژوهشگاه به دستگاه های اجرایی مرتبط و پر کردن فاصله بخش پژوهش و اجرا کمک کند.
در ادامه، دکتر صالحی جوزانی با قدردانی از تلاش های دکتر هداوند طی دوره تصدی مسوولیت کمیته تجهیز پژوهشگاه، مهندس اکبری را به عنوان مسوول جدید این کمیته معرفی کرد. 
وی راه اندازی مدیریت ایمنی، کارگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی و پیگیری آن، نظارت و پیگیری خرید تجهیزات و مواد و لوازم آزمایشگاهی با کیفیت و قیمت مناسب، نظارت کامل بر حفظ و نگهداری، پیگیری تعمیرات و گارانتی تجهیزات آزمایشگاهی موجود پژوهشگاه، بررسی وضعیت موجود تجهیزات آزمایشگاهی پژوهشگاه، ارائه آمار کلی و برنامه مناسب برای حفظ و نگهداری و بهره برداری مناسب آنها، نظارت و پیگیری و بهره برداری کامل و به روزرسانی نرم افزارهای مرتبط از جمله LIMS و نظارت بر نقل و انتقال ایمنی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی به ساختمان جدید پژوهشگاه را از جمله وظایف مسوول کمیته تجهیز عنوان کرد.

 

 

  

  

  

 

 

 

 

 

خبر : علی شمس

عکس: حسن سمیعی

1401-02-17
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 449,655 | بازدید امروز : 91