logo jihad
logo jihad
شنبه 05 آذر 1401
dividerآرشیو اخبارdividerپیام رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به مناسبت نوروز 1401
پیام رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به مناسبت نوروز 1401
پیام رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به مناسبت نوروز 1401

 

بهار طبیعت و نوروز باستانی، مجالی شورانگیز برای تازه شدن جان ها و تحول دلهاست. مجالی برای زدودن هر چه کهنگی و سکون از روان و بهانه ای برای دوباره دیدن و بهتر زیستن. این ویژگی ناب نوروز است که همه چیز را تازه می خواهد و به همه چیز تازگی می بخشد. نوروز دیرینه ای که به رغم کهنسالی، رویش و جوانی را به همگان هدیه می کند و غبار خستگی و پژمردگی را از پیرامون خود میزداید. در شرایطی به استقبال بهار و نوروز باستانی می رویم که یکی از دشوارترین و غمبارترین سال ها را به واسطه پاندمی ویروس کرونا پشت سر گذاشته ایم. سالی که برای بسیاری از هموطنان با فراق عزیز یا عزیزانی در پی ابتلا به کرونا یا دست و پنجه نرم کردن با این ویروس منحوس همراه بود.

 

آغاز سال جدید که با میلاد فرخنده امام عصر، مهدی موعود (عج) شور و طراوتی دو چندان گرفته، فرصت مبارکی است برای دمیدن روح امید و شادی در خانواده ها برای عبور از رنج ها و غمهای این پاندمی مرگبار. ضمن تبریک حلول سال 1401 خورشیدی و فرارسیدن عید سعید نوروز خدمت همکاران عزیز در پژوهشگاه، عموم ایرانیان و ملل دوست در حوزه تمدنی نوروز، امیدوارم این عید فرخنده برای همگان سرشار از خیر و برکت، سلامتی، شادکامی و موفقیت باشد و با تلاش و همفکری هر چه بیشتر همکاران، شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و دستاوردهای بزرگتر در راستای ماموریت‌های پژوهشگاه باشیم.

 

      غلامرضا  صالحی جوزانی    

رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

 

1400-12-28
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 467,168 | بازدید امروز : 105