logo jihad
logo jihad
چهارشنبه 04 خرداد 1401
dividerآرشیو اخبارdividerپیام ریاست محترم پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به مناسبت روز زن و مادر
پیام ریاست محترم پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به مناسبت روز زن و مادر
پیام ریاست محترم پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به مناسبت روز زن و مادر

 

«فرخنده میلاد اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل، صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و هفته تجلیل از مقام زن را خدمت عموم همکاران خصوصا خواهران ارجمند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

 

در بیان جایگاه رفیع زنان و مادران در ایران اسلامی، همین بس که به واسطه میلاد برترین گوهر خلقت، کوثر قرآن و عطای خداوند سبحان تکریم می‌شوند.

نقش و جایگاه منحصر به فرد مادران در رشد و پرورش فرزندان آن چنان بی بدیل و یگانه است که نیاز به گفتن ندارد.

مادران و زنان شایسته این سرزمین در کنار نقش و جایگاهی که در پایداری و پویایی خانواده دارند در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هم همدوش مردان در راه تعالی و پیشرفت کشور گام برمی‌دارند. 

روشن است که بخش قابل توجهی از موفقیت ها و دستاوردهای پرشمار پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی نیز حاصل اندیشه های خلاق و عزم و تلاش خستگی ناپذیر همکاران زن ما در بخش‌های مختلف تحقیقاتی، حوزه اداری و دیگر بخش هاست که با تمام وجود دوشادوش مردان برای اجرای مسوولیت ها و پیشبرد ماموریت‌های پژوهشگاه کوشش می کنند.

در پایان با تبریک مجدد سالروز میلاد باسعادت  حضرت فاطمه (س)، روز مادر و هفته گرامیداشت مقام زن به پیشگاه تمامی بانوان خصوصا مادران داغدار و صبور شهدا، امیدوارم با اهتمام و توجه بیش از پیش به ظرفیت‌ها و توانمندی زنان  و رفع موانع موجود در برخی بخش‌ها، شاهد حضور بالنده‌تر و پرنشاط‌تر زنان و دختران در تمامی عرصه‌ها باشیم.»


صابر گلکاری 
رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

 

 

 

 

 

 

1400-11-03
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 444,177 | بازدید امروز : 19