logo jihad
logo jihad
چهارشنبه 04 خرداد 1401
dividerآرشیو اخبارdividerمدیر اسبق برنامه‌ریزی و بودجه پژوهشگاه، سرپرست معاونت «توسعه مدیریت ومنابع سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی» شد
مدیر اسبق برنامه‌ریزی و بودجه پژوهشگاه، سرپرست معاونت «توسعه مدیریت ومنابع سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی» شد
مدیر اسبق برنامه‌ریزی و بودجه پژوهشگاه، سرپرست معاونت «توسعه مدیریت ومنابع سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی» شد

 

 کریم احمدی صومعه از همکاران سابق و مدیر اسبق برنامه‌ریزی و بودجه پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به سمت سرپرست معاونت «توسعه مدیریت و منابع سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی» منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در حکم انتصاب احمدی صومعه که توسط دکتر خیام نکویی، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان صادر شده، اجرایی کردن مجموعه رویکردهـا و سـیاستهای سازمان شامل چابک سازی، مکانیزه کردن تمام امور مرتبط، پیگیری برنامه جامع نیروی انسانی، مدیریت صـحیح هزینه‌کرد و اولویت‌بندی امور، صـرفه‌جویی در هزینه‌ها و تنوع بخشـی منابع مالی سازمان، تـوجه جــدی بـه امـور بازنشســتگان، مسایـل حقـوقی و رفـاهی کارکنـان، جـاری کردن نگـاه عمیـق در تمـامی امـور و پرهیز از سـطحی نگری، برقراری نظم و انضـباط در امور به ویژه امور مالی و اداری، سـرعت بخشیدن به امور از جمله مهمترین وظایف مورد انتظار در آن حوزه عنوان شده است.

در این حکم علاوه بر وظایف یاد شده بر هماهنگی لازم با ستاد وزارت و سازمانهای تابعه آن، سازمان امور اداری و استخدامی، سازمان برنامه و بـودجه، مجلس شورای اسلامی، موسـسات، پژوهشـکده ها و مراکز ملی و اسـتانی و سایر مراجع مرتبط تأکید شده است.

همچنین در این مراسم طی حکمی از سوی دکتر خیام نکوئی معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر حسین جعفری به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری سازمان منصوب شد.

شایان ذکر است که طی جلسه مذکور از زحمات دکتر سید محمدباقر محمودی در طول تصدی معاونت توسعه مدیریت و منابع و دکتر ارژنگ جوادی در ایام بر عهده داشتن مسوولیت معاونت پژوهش و فناوری سازمان تقدیر و تشکر شد.

 

 

 

 

1400-10-25
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 444,179 | بازدید امروز : 21