logo jihad
سه شنبه 05 بهمن 1400
dividerآرشیو اخبارdividerمراسم تکریم و معارفه رییس بخش تحقیقات نانوتکنولوژی پژوهشگاه برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه رییس بخش تحقیقات نانوتکنولوژی پژوهشگاه برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه رییس بخش تحقیقات نانوتکنولوژی پژوهشگاه برگزار شد

 

 رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با تقدیر از تلاش‌های موفق دکتر مأمنی در دوره شش ساله ریاست بخش نانوتکنولوژی پژوهشگاه، دکتر داریوش داودی را به سمت سرپرست این بخش منصوب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی دکتر صابر گلکاری، رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در مراسم تکریم و معارفه رییس بخش تحقیقات نانوتکنولوژی که صبح سه‌شنبه با حضور معاونین پژوهشگاه و رؤسای بخش‌های  تحقیقاتی پژوهشگاه برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش‌های دکتر لیلا مأمنی در طول دوره مدیریت بخش تحقیقات نانوتکنولوژی اظهار داشت: طی دوره‌ مسوولیت خود در پژوهشگاه که با تغییر دولت هم همزمان بود با این دیدگاه که اولویت اصلی، تغییر رویه هاست نه تغییر افراد، تغییرات مدیریتی چندانی در پژوهشگاه صورت نگرفت و تغییر مدیریتی در بخش نانوتکنولوژی هم با توجه به این که خانم دکتر مأمنی نزدیک به شش سال مسوولیت این بخش را برعهده داشتند امری طبیعی است.

وی بخش تحقیقات نانوتکنولوژی را از بخش‌های فعال و انرژی بخش پژوهشگاه توصیف کرد و گفت: این بخش نیروهای بسیار توانمند و خوبی دارد و ارتباطات مستمری هم با ستاد نانو و بخش‌های اجرایی دارد. خانم دکتر مأمنی نیز بسیار فعال و پرانرژی هستند. از جمله فعالیت‌های موفق ایشان در همین چند ماه اخیر، برگزاری موفق سمپوزیوم بین‌المللی ایران و فیلیپین در زمینه نانوفناوری در کشاورزی بود که با همراهی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.

رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی خاطرنشان کرد: دکتر داریوش داوودی هم که قبول زحمت کرده‌اند از همکاران باسابقه پژوهشگاه است که سوابق طولانی ای در تحقیقات نانوفناوری داشته و کتاب باارزشی هم در این حوزه دارند.

دکتر گلکاری در ادامه لوح تقدیر دکتر مأمنی و حکم انتصاب دکتر داوودی به سمت سرپرست بخش را اعطا کرد.

دکتر مأمنی در سخنانی با بیان این که فعالیت ها و موفقیت‌های بخش مرهون همکاری و تلاش همه همکاران بخش بوده اظهار داشت: امیدوارم توانسته باشم در دوره مسؤولیت خود به عنوان کوچکترین همکار بخش مؤثر باشم و برای دکتر داوودی هم در مدیریت بخش آرزوی موفقیت دارم.

در ادامه دکتر داوودی هم در سخنانی کوتاه با تقدیر از تلاش‌های دکتر مأمنی در دوره مدیریت بخش و تشکر از حسن نظر ریاست پژوهشگاه و همکاران بخش ابراز امیدواری کرد که همکاری تک تک اعضای بخش و کمک سایر بخش‌ها بتوان اهداف و برنامه‌های بخش را با موفقیت پیش برد.

در پایان نشست، دکتر آزادی قائم مقام فناوری پژوهشگاه و رؤسا بخش ‌ها در سخنانی با تقدیر از خدمات و تلاش‌های دکتر مأمنی در دوره ریاست بخش نانوفناوری برای دکتر داوودی در این مسؤولیت آرزوی موفقیت کردند.

گفتنی است دکتر داریوش داودی عضو هیات علمی بخش نانو تکنولوژی پژوهشگاه است که طی سالهای 87 و 88  و دوره ریاست دکتر خیام نکویی،  بخش نانو تکنولوژی پژوهشگاه را راه اندازی و تا سال 94 رییس بخش مذکور بوده است.

 

 

  

  

  

 

 

 

 

 

 

1400-10-21
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 431,655 | بازدید امروز : 95