logo jihad
سه شنبه 05 بهمن 1400
dividerآرشیو اخبارdividerپیام ریاست پژوهشگاه به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی
پیام ریاست پژوهشگاه به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی
پیام ریاست پژوهشگاه به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

 

 

رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در پیامی، دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد قاسم سلیمانی و  ابومهدی المهندس، فرماندهٔ میدانی حشد الشعبی عراق و همرزمان شجاعشان را تبریک و تسلیت گفت.

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در پیام دکتر صابر گلکاری آمده است:

بسم ربّ الشّهداء والصدّیقین

نشود زمزمه خون شهیدان خاموش
                
سوز عرفانی این نغمه زِ سازی دگر است

عروج ملکوتی سردار سرافراز اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در سحرگاه خونین سیزدهم دی ماه ۱۳۹۸، آزادگان جهان را در غم و ماتم فرو برد.
 سرداری که قهرمان ملی ایران و امت اسلامی و نماد بی‌بدیل رادمردی و مقاومت بود، بعد از عمری مجاهدت خالصانه و نبرد با تروریسم و وحشی‌گری، به دست پلیدترین سردمدار تروریسم دولتی در جهان به فیض عظیم شهادت نایل شد.

سردار سلیمانی، فرمانده سرافراز نیروهای قدس سپاه پاسداران و مرد مردان میدان‌های جهاد و شهادت طلبی که همواره خود را «سرباز» امت اسلام معرفی می‌کرد نه تنها مایه عزّت و افتخار ایرانیان که قهرمان محبوب امت اسلام و ملجا و پناه تمامی مظلومان منطقه بود که از جنایات و وحشی‌گری های داعش و دیگر جریان های تروریستی برساخته استکبار جهانی به تنگ آمده بودند. 

سلیمانی، سرباز فروتن امت اسلامی و قهرمان استکبارستیزی در نزد آزادی‌خواهان جهان به عنوان مدافع ملت‌ها و حافظ آرامش و امنیت در منطقه شناخته می‌شد و الحق که عنوان «سردار دل‌ها» برازنده او بود.

دولت جنایتکار آمریکا به دلیل هراس از همین جایگاه ویژه سردار سلیمانی در قلوب ملت ستمدیده و آزاده دنیا و از فرط استیصال و درماندگی در نبرد رو در رو با او بود که در نهایت حقارت و ددمنشی در تاریکی شب اقدام به ترور او کرد تا به خیال خام خود، نماد مقاومت پیروز منطقه را خاموش کند، غافل از آنکه با این جنایت، آتش مبارزه با استکبار جهانی را شعله ‌ورتر می‌کند.

 ملت سرافراز ما با عزمی راسخ‌تر از گذشته مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی را دنبال کرده و خواهد کرد و یقین دارد پرچمی که سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در حمایت از مظلومان و مبارزه با تروریسم برافراشته است، به حول و قوه الهی با قوت بیشتر در اهتزاز باقی خواهد ماند.

 

 

1400-10-12
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 431,655 | بازدید امروز : 95