logo jihad
سه شنبه 05 بهمن 1400
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران از پژوهشگاه به مناسبت هفته پژوهش
بازدید گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران از پژوهشگاه به مناسبت هفته پژوهش
بازدید گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران از پژوهشگاه به مناسبت هفته پژوهش

 

 

پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، روز دوشنبه به مناسبت هفته پژوهش و فناوری میزبان گروهی از دانشجویان به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و فن آوری بود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، بازدیدکنندگان که جمعی از دانشجویان دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران بودند با حضور در بخش های مختلف تحقیقاتی با توضیحات اعضای هیات علمی و محققان هر بخش با زمینه های تحقیقاتی، طرح‌های پژوهشی و دستاوردهای هر بخش آشنا شدند.

جمالی، دانشجوی دکتری دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران که اعضای انجمن علمی دانشجویی زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه را در این بازدید همراهی می‌کرد در گفت‌وگو با روابط عمومی پژوهشگاه با تشکر از میزبانی و توضیحات خوب اعضای هیات علمی و محققان پژوهشگاه در این بازدید اظهار داشت: متاسفانه تعامل و ارتباط مناسبی بین دانشگاهیان و محققان پژوهشگاه ‌ها و مؤسسات تحقیقاتی وجود ندارد و چندان از ظرفیت ها و توانمندی های یکدیگر مطلع نیستند که امیدواریم با این قبیل بازدیدهای دانشجویی بتوانیم به تعامل و پیوند هر چه بیشتر دانشگاهیان و پژوهشگاه ها کمک کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در کنار این بازدید در گفت‌وگو با خانم دکتر شبر- عضو هیات علمی بخش زیست شناسی سامانه ها و مسئول آموزش و ترویج کارکنان پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی - در خصوص برگزاری های وبینارهای مشترک با همکاری پژوهشگاه و انجمن علمی دانشجویی زراعت و اصلاح نباتات هم مذاکراتی انجام شد که امیدواریم، گسترش بازدیدها و برگزاری این وبینارهای مشترک به آشنایی دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی با فعالیتهای تحقیقاتی حوزه‌های مختلف بیوتکنولوژی کشاورزی کمک کند.

 

 

 

  

  

  

  

  

  

  

 

 

 

1400-09-29
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 431,654 | بازدید امروز : 94