logo jihad
سه شنبه 05 بهمن 1400
dividerآرشیو اخبارdividerانعقاد قرارداد به منظور آزمایش های تشخیص تراریختگی نمونه‌های وارداتی
انعقاد قرارداد به منظور آزمایش های تشخیص تراریختگی نمونه‌های وارداتی
انعقاد قرارداد به منظور آزمایش های تشخیص تراریختگی نمونه‌های وارداتی

پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول براساس قراردادی پنج ساله در انجام آزمایش های تخصصی به منظور تشخیص تراریختگی یا عدم تراریختگی نمونه‌های وارداتی ارسالی سازمان دامپزشکی همکاری می کنند.


به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، قرارداد همکاری پژوهشگاه و مرکز در انجام این آزمایش ها روز سه شنبه 25 آبان ماه به امضای دکتر صابر گلکاری، رییس پژوهشگاه و دکتر سید محمود طبیب غفاری، رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول رسید.
براساس این قرارداد، پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی متعهد شده دستورالعمل ها و مشاوره های تخصصی لازم برای انجام آزمایش های موضوع قرارداد را به مرکز ارائه و آموزش کارشناسان معرفی شده از سوی مرکز در زمینه انجام این آزمایش ها را در محل پژوهشگاه و در صورت نیاز در محل مرکز انجام دهد. 
تامین مواد مصرفی تخصصی مورد نیاز برای انجام آزمایش ها دو نوبت در سال براساس اعلام نیاز مرکز و با تایید پژوهشگاه و تامین تجهیزات لازم برای آزمایش ها از دیگر تعهدات پژوهشگاه است.
مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد هم متعهد شده ضمن تامین فضا، آزمایشگاه و نیروی انسانی لازم، آزمایش های موضوع قرارداد را مطابق با دستورالعمل های ارائه شده و مدت زمان تعیین شده توسط پژوهشگاه، انجام و نتایج را سریعا به پژوهشگاه ارسال کند و در صورت تشخیص پژوهشگاه نسبت به انجام مجدد آزمون های درخواستی اقدام کند.

 

  

  

 

 

1400-08-26
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 431,655 | بازدید امروز : 95