logo jihad
شنبه 06 آذر 1400
dividerآرشیو اخبارdivider اختتامیه چهارمین همایش ملی نانو فناوری در کشاورزی برگزار شد
  اختتامیه چهارمین همایش ملی نانو فناوری در کشاورزی برگزار شد
اختتامیه چهارمین همایش ملی نانو فناوری در کشاورزی برگزار شد

  اختتامیه چهارمین همایش ملی نانو فناوری در کشاورزی برگزار شد

 

مراسم اختتامیه چهارمین همایش ملی نانوفناوری در کشاورزی با حضور دکتر اسکندر زند معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، رییس همایش و کمیته نانو فناوری وزارت جهاد کشاورزی، دکتر قاضی مدیر شبکه ایمنی نانو، مهندس جعفری دبیر کارگروه توسعه فناوری، تعدادی از روسای موسسات تحقیقات کشاورزی، مجریان و شرکت کنندگان در این همایش علمی روز چهارشنبه 14/4/96 در سالن 700 نفره موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال  بذر کرج برگزار شد.

 

دکتر سرافرازی دبیر اجرایی این همایش در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از حضور گسترده علاقه مندان این علم و مجریان و برگزار کنندگان همایش اعلام کرد: طی فراخوانی که به همه اعضای هیأت علمی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی ارسال شده خواهان اعلام طرح های مرتبط با نانو تکنولوژی کشاورزی شده ایم که با تشکیل جلسات متعدد و راه اندازی سامانه فعال فناوری نانوی کشور این طرح ها بررسی و اعلام نظر خواهد شد.

دبیر اجرایی چهارمین همایش نانوفناوری در کشاورزی همچنین از آمادگی کمیته نانوفناوری وزارت جهاد کشاورزی برای پذیرش و بررسی هرگونه پیشنهاد سازنده در این خصوص خبر داد.

مراسم با پخش فتوکلیپ کوتاه از مجموعه فعالیت های دوروزه همایش ادامه یافت و با سخنرانی مهندس جعفری دبیر کارگروه توسعه فناوری نانو و تقدیر از برترین ها خاتمه یافت.

مهندس جعفری در این مراسم با ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت های کارگروه مربوطه، برنامه های جدید این کارگروه مانند برنامه جامع نانو، مسابقه چالش با هدف رفع مشکلات نانوفناوری و طرح حمایت مادی و معنوی از پایان نامه ها و مقالات مرتبط با نانوفناوری را معرفی و اظهار امیدواری کرد نتایج این همایش بتواند با پیگیری و اقدام لازم به ثمر بنشیند.

در این مراسم همچنین از شرکت بلندپایه، پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی، موسسه تحقیقات فنی و کشاورزی، موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر به عنوان حامیان همایش و مهندس محمدرضا صاحبی به جهت کارگردانی مستندی با عنوان" برای ایران" و با موضوع نانوتکنولوژی در کشاورزی با اهدای تندیس تقدیر شد.

شرکت کاوش یاران فن پویا به مدیریت خانم دکتر نسرین نواب صفا به عنوان غرفه برتر نمایشگاه جانبی همایش معرفی و تقدیر شد.

همچنین خانم ها دکتر فوژان بدیعی، دکتر مژگان کوثری عضو هیأت علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی و آقای دکتر اولاد قره گو به دلیل ارائه مقالات علمی بصورت پوستر برگزیده معرفی و تقدیر شدند.

تهیه و تنظیم خبر: سید علی میربابائی

عکس: سینا معتمدراد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1396-04-14
منبع : اداره روابط عمومی و ترویج یافته ها

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 416,192 | بازدید امروز : 86