logo jihad
شنبه 06 آذر 1400
dividerآرشیو اخبارdividerنشست تجاری فعالان برتر حوزه بیوتکنولوژی در صنعت سلامت و کشاورزی با کارگزاران تجاری برگزار شد
نشست تجاری فعالان برتر حوزه بیوتکنولوژی در صنعت سلامت و کشاورزی با کارگزاران تجاری برگزار شد
نشست تجاری فعالان برتر حوزه بیوتکنولوژی در صنعت سلامت و کشاورزی با کارگزاران تجاری برگزار شد

 

نشست تجاری فعالان برتر حوزه بیوتکنولوژی در صنعت سلامت و کشاورزی با کارگزاران تجاری شامگاه یکشنبه با حضور رییس و قائم مقام فناوری پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی از آنجا که جمهوری اسلامی ایران به دلیل بهره مندی از متخصصان توانمند و دانش های تخصصی حوزه بیوتکنولوژی از کشورهای مطرح در سطوح بین المللی است ضرورت دارد به منظور حضور موثر صنایع مرتبط در بازار های جهانی از ظرفیت همه نهاد ها و تشکلهای اقتصادی و همچنین کارگزاران تجاری فعال در زمینه تجارت بین الملل بهره برداری شود. 
در همین راستا و به منظور شبکه سازی و جریان سازی های داخلی و بین المللی نشست تجاری فعالان برتر حوزه بیوتکنولوژی در صنعت سلامت و کشاورزی  توسط انجمن بین المللی کارگزاران تجاری و با حمایت مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، انجمن ژنتیک ایران، انجمن بیوانفورماتیک ایران، انجمن علمی دکترای علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی ایران و انجمن متخصصین علوم دارویی ایران برگزار شد.

در این نشست که بعد از ظهر یکشنبه ۲۵ مهرماه در هتل پارسیان آزادی برگزار شد تسهیل گران کسب و کار، نهادهای سیاست گذاری، اتاق های مشترک بازرگانی، نمایندگان تشکلهای بین المللی و بروکرهای تجاری هم حضور داشتند.
از جمله برنامه‌های این نشست، سخنرانی دکتر تولایی رییس انجمن ژنتیک کشور و مجید زنگویی، رئیس انجمن بین‌المللی کارگزاران تجاری در خصوص اهمیت تجاری سازی فناوری ها و محصولات زیست فناوری بود. دکتر گلکاری، رییس پژوهشگاه و دکتر آزادی، قائم مقام فناوری پژوهشگاه هم ضمن ارائه نقطه نظرات خود در نشست‌های تخصصی در خصوص راه اندازی مرکز نوآوری پژوهشگاه و تعامل نزدیکتر با فعالان و بازیگران حوزه تجاری سازی فناوری ‌ها و محصولات بیوتکنولوژی کشاورزی بحث و تبادل نظر کردند.

 

      

1400-07-26
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 416,192 | بازدید امروز : 86