logo jihad
شنبه 06 آذر 1400
dividerآرشیو اخبارdividerسرپرست بخش تحقیقات بیوتکنولوژی میکروبی و کارشناس مسوول واحد فناوری اطلاعات پژوهشگاه منصوب شدند
سرپرست بخش تحقیقات بیوتکنولوژی میکروبی و کارشناس مسوول واحد فناوری اطلاعات پژوهشگاه منصوب شدند
سرپرست بخش تحقیقات بیوتکنولوژی میکروبی و کارشناس مسوول واحد فناوری اطلاعات پژوهشگاه منصوب شدند

 

 

رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در احکامی جداگانه، سرپرست جدید بخش تحقیقات بیوتکنولوژی میکروبی و کارشناس مسوول واحد فناوری اطلاعات پژوهشگاه را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با حکم دکتر صابر گلکاری، دکتر حسین قنواتی، عضو هیات علمی بخش تحقیقات بیوتکنولوژی میکروبی و ایمنی زیستی پژوهشگاه به سمت سرپرست این بخش و دکتر سعید سهیلی وند، یکی دیگر از اعضای هیات علمی بخش به سمت کارشناس مسئول واحد فناوری اطلاعات پژوهشگاه منصوب شدند.

دکتر گلکاری، رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در مراسم معارفه سرپرست جدید بخش تحقیقات بیوتکنولوژی میکروبی و کارشناس مسئول واحد فناوری اطلاعات پژوهشگاه اظهار داشت: دکتر هاشمی، رییس بخش تحقیقات بیوتکنولوژی میکروبی پژوهشگاه با توجه به تصدی مسئولیت سنگین معاونت پژوهشی پژوهشگاه از مدتها قبل درخواست داشتند که مسوولیت بخش به همکار دیگری محول شود که  با بررسی ها و صحبتهایی که طی یک ماه اخیر با همکاران انجام شد دکتر قنواتی به عنوان سرپرست بخش منصوب شدند.

وی خاطرنشان کرد: البته با توجه به محیط کاملا علمی و وجود اساتید و همکاران فرهیخته ای که در سطح ملی و حتی بین‌المللی شناخته شده هستند، مدیریت در پژوهشگاه بیشتر بحث هماهنگی و کمک به هموار کردن مسیر فعالیت و موفقیت همکاران است که انتظار می رود دکتر قنواتی نیز با همدلی و دوستی، عدالت، انصاف و وحدت رویه در این مسوولیت موفق باشند

دکتر گلکاری در ادامه با اشاره به گستردگی فعالیت های پژوهشگاه در حوزه فناوری اطلاعات و پایگاه های داده اظهار داشت: با توجه به این که اهمیت بحث سرورها و پایگاه های داده و مطرح بودن طرح ایجاد پایگاه داده های ژنومی که پژوهشگاه برای فعالیت به عنوان فوکال پوینت این داده‌ها در حوزه کشاورزی اعلام آمادگی کرده لازم بود همکاری به طور رسمی مسوولیت این بخش را برعهده بگیرند که دکتر سهیلی‌وند با توجه به سوابق و توانمندی های فنی و ابراز علاقه شان این مسوولیت را پذیرفتند.

 

 

  

  

  

 

 

 

1400-07-18
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 416,192 | بازدید امروز : 86