logo jihad
logo jihad
شنبه 05 آذر 1401
dividerآرشیو اخبارdividerدر سخنرانی علمی پژوهشگاه بررسی می شود کاربردها و چشم‌انداز "نمایش فاژی-آنتی‌بادی"
در سخنرانی علمی پژوهشگاه بررسی می شود کاربردها و چشم‌انداز
در سخنرانی علمی پژوهشگاه بررسی می شود کاربردها و چشم‌انداز "نمایش فاژی-آنتی‌بادی"

 

 

در ادامه سلسله سخنرانی‌های  علمی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، یازدهم مهرماه، سخنرانی‌ای با عنوان «نمایش فاژی-آنتی‌بادی (Antibody Phage Display): کاربردها و چشم انداز» ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، تکنیک نمایش فاژی از تکنیک‌های قدرتمند و هوشمندانه‌ای است که این امکان را به محققان می‌دهد تا با همسانه‌سازی تک‌تک scFvها (single-chain fragment variable) در ویروس‌های مهندسی شده، کتابخانه بسیار متنوعی از انواع آنتی‌بادی‌های نوترکیب بسازند. 

دکتر سعید سهیلی وند، عضو هیات علمی بخش بیوتکنولوژی میکروبی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در وبینار روز یکشنبه با اشاره مختصر به کاربردهای متنوع این تکنیک در عرصه‌های مختلف به خصوص پزشکی به تبیین استفاده از آن در تولید پلنتی‌بادی‌ها (plantibody)  می پردازد.  

علاقمندان به شرکت در این سخنرانی علمی که از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ روز یکشنبه یازدهم مهر ماه ارائه می‌شود، می‌توانند به نشانی اینترنتی https://vc.areeo.ac.ir/ch/abriiroom2 مراجعه و با نام کاربری abrii2 و گذرواژه B2030 به جلسه وارد شوند.

 

 

1400-07-07
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 467,173 | بازدید امروز : 110