logo jihad
پنج شنبه 29 مهر 1400
dividerآرشیو اخبارdividerفرمانده حوزه ثامن الائمه بسیج ادارات کرج با رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی دیدار کرد
فرمانده حوزه ثامن الائمه بسیج ادارات کرج با رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی دیدار کرد
فرمانده حوزه ثامن الائمه بسیج ادارات کرج با رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی دیدار کرد

 

طی نشستی صمیمانه سرهنگ خوبی سرشت فرمانده حوزه ثامن الائمه بسیج ادارات کرج با رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در آغاز این نشست که به مناسبت هفته دفاع مقدس روز چهارشنبه ٣١ شهریور ماه جاری در محل دفتر ریاست پژوهشگاه صورت گرفت، ابتدا دکتر حسین هداوند میرزایی فرمانده پایگاه بسیج پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس و یاد جانفشانی رزمندگان اسلام، گزارش کوتاهی از نحوه تشکیل پایگاه بسیج در پژوهشگاه و فعالیت‌های صورت گرفته آن ارائه نمود.

در ادامه دکتر گلکار ی رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ضمن خوشامدگویی به میهمانان و عرض تبریک آغاز هفته دفاع مقدس در باب ایثار و جانفشانی ایثارگران و رزمندگان در دوران دفاع مقدس سخنانی را ایراد داشت.

رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در این جلسه ضمن حمایت از فعالیت‌های بسیج در پژوهشگاه، آمادگی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی را برای استفاده از ظرفیت بسیج جهت ایجاد ارتباط با صنایع کشاورزی فعال در استان البرز و بهره‌برداران بخش کشاورزی استان برای ورود به مشکلات عملی تولید در حوزه فناوری‌های نوین و نیز بهره برداری از ظرفیت‌ جایگاه ممتاز بسیج در بین اقشار مختلف مردم برای تسریع در انتقال یافته‌های تحقیقاتی به بهره‌برداران مطرح کردند.

در ادامه این نشست سرهنگ خوبی سرشت طی سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، حضور دکتر گلکاری را به عنوان فردی از بدنه ایثارگری در مسند ریاست پژوهشگاه مغتنم شمرده و اعلام آمادگی نمود تا از ظرفیت بسیج ادارات جهت پیشبرد اهداف پژوهشگاه استفاده شود.

گفتنی است در این دیدار صمیمانه دکتر گلکاری فرصت حضور پایگاه بسیج در پژوهشگاه را مغتنم شمرده و از تجربه استفاده از نیروهای مخلص بسیجی در محل خدمت قبلی خود به نیکی یاد کرد.

 

 

1400-07-03
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 411,657 | بازدید امروز : 20