logo jihad
پنج شنبه 29 مهر 1400
dividerآرشیو اخبارdividerتقدیر رییس پژوهشگاه از مدیر امور مالی و بودجه
تقدیر رییس پژوهشگاه از مدیر امور مالی و بودجه
تقدیر رییس پژوهشگاه از مدیر امور مالی و بودجه

 

خدمت بی منت ردای پر افتخاریست بر دوش خدمتگزاران صدیق و خداجوی، تا خویش را وقف وظایف اداری خود نمایند و از ثمره تلاششان مجموعه ای متنعم و بهره مند گردند.

 

دکتر صابر گلکاری رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با اهدای لوح تقدیری با مضمون فوق از خدمات و زحمات مهندس حمید قربانی مدیر امور مالی و سرپرست برنامه ریزی و بودجه پژوهشگاه بصورت کتبی تقدیر و تشکر کرد. دکتر گلکاری در بندی دیگر در این تقدیرنامه آورده است: عشق به مردم، آنجا که با خدمت صادقانه پیوند میخورد پاداشی جز در پیشگاه پروردگار متعال ندارد.

به مصداق آیه شریف (منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق) به نمایندگی از مجموعه پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی از خدمات گرانبها و ارزنده حضرتعالی در جذب منابع مالی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور که بدون شک در حافظه تاریخی همه ما خواهد ماند سپاسگزاری نموده و از خداوند بی همتا در سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» سلامتی و توفیق روز افزونتان را مسئلت می نمایم.

مهندس قربانی متولد 1349 و با تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته حسابداری، از مدیران موفق پژوهشگاه هستند که به تازگی علاوه بر منابع درج شده در قانون بودجه 1400موفق به اخذ منابع مالی مفیدی برای تکمیل و بهره برداری از ساختمان جدید پژوهشگاه شده اند.

 

1400-06-16
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 411,657 | بازدید امروز : 20