logo jihad
پنج شنبه 29 مهر 1400
dividerآرشیو اخبارdividerتقدیر از همکار حوزه ریاست پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی
تقدیر از همکار حوزه ریاست پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی
تقدیر از همکار حوزه ریاست پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

 

سرکار خانم مهندس خدیجه غلامپور مسوول دفتر معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی پژوهشگاه که به دلیل بعد مسافت محل سکونت خود تقاضای انتقال به ستاد سازمان تحقیقات،آموزش وترویج کشاورزی داده است از ناحیه همکاران خود مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

 

روز یکشنبه 31 اردیبهشت سال جاری همکاران حاضر در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی گرد هم آمده و با اهدای هدیه به همکار قدیمی خود ، از ایشان  تقدیر و تشکر بعمل  آورده و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.

در متن تشکر همکاران ایشان آمده است : از این که در ایام گذشته افتخار همکاری با شما را داشته و در مسیر موفقیت همراه و همگام بوده‌ایم، بسیار خوشبخت هستیم. اکنون که شرایط اقتضا می‌کند که از جمع ما جدا شده و در مسیر دیگری آینده حرفه‌ای خود را دنبال نمایید، آرزومندیم  که مسیر کاری خود را قوی‌تر و پربارتر از گذشته دنبال کرده و به اهداف بزرگ خود در کمترین زمان ممکن، دست یابید. موفقیت و سربلندی شما آرزوی ماست.

گفتی است سرکار خانم غلامپور بالغ بر 16 سال در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی سابقه همکاری داشته و در ادارات روابط عمومی، بودجه، و حوزه ریاست سابقه فعالیت داشته است.

 

  

 

 

1400-05-31
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 411,658 | بازدید امروز : 21