logo jihad
پنج شنبه 29 مهر 1400
dividerآرشیو اخبارdividerپیام تبریک رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

 

 

 

 

 

به نام خداوند جان و خرد

هفدهم مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و هشت دیپلمات ایرانی است که ۲۳ سال پیش در هجوم وحشیانه طالبان به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مزارشریف به  شهادت رسیدند. روزی که به حق به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.
 ۱۷ مردادماه بهانه‌ای است برای نکوداشت مقام خبرنگارانی که با سوگند به قلم در فراز و نشیب رویدادها، همچنان بر طریق راستی و درستی، استوار و وفادار مانده اند. کسانی که اگرچه خود با مشکلات و چالش های فراوان در عرصه های صنفی و حرفه ای مواجه هستند و خدمات صادقانه شان هیچ گاه به درستی تکریم نشده، اما آگاهانه و ایثارگرانه دردهای خویش را به کناری نهاده‌اند تا راوی دردهای جامعه خویش باشند و با نقادی منصفانه، مهم ترین وظیفه مسئولان یعنی پاسخگویی و شفافیت را نهادینه سازند. 

 تردیدی نیست که دستیابی به قله‌های پیشرفت علمی، پژوهشی و فناوری نیز بی همراهی موثر خبرنگاران و اصحاب رسانه در انعکاس و دیده‌بانی نقادانه دستاوردها، پیشرفت ها و روندهای علمی - تحقیقاتی موجود امکان‌پذیر نخواهد بود.

اینجانب با تقدیر از تلاش ها و خدمات عموم خبرنگاران  خصوصا خبرنگاران حوزه‌های علمی و کشاورزی رسانه‌ها که   در طول سال‌های فعالیت این پژوهشگاه، همواره صادقانه و متعهدانه در انعکاس اخبار فعالیتهای پژوهشگاه کوشیده‌اند، ارج نهاده و روز خبرنگار را به خدمت این عزیزان، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 از درگاه یکتای بی همتا، اهتمام مسئولانه، روایت صادقانه و توفیق روزافزون خدمت خالصانه به مردم را برای تمامی فعالان عرصه رسانه آرزومندم.

                                                                                            
                                                                                                                                    صابر گلکاری                                                    

                                                                               رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

 

 

 

1400-05-17
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 411,657 | بازدید امروز : 20