logo jihad
logo jihad
شنبه 05 فروردین 1402
dividerآرشیو اخبارdividerسرپرست امور اداری، رفاه و پشتیبانی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی منصوب شد
سرپرست امور اداری، رفاه و پشتیبانی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی منصوب شد
سرپرست امور اداری، رفاه و پشتیبانی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی منصوب شد

 

 

طی حکمی از سوی دکتر صابر گلکاری رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، مهندس سید محمد حسن موسوی پاکزاد به سمت سرپرست امور اداری، رفاه و پشتیبانی پژوهشگاه منصوب و معارفه شد.

 

درمتن حکم انتصاب مهندس موسوی پاکزاد که به امضای ریاست پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی رسیده، آمده است:

امید است با عنایت به ضرورت تحقق اهداف آن مدیریت در حوزه های امور پرسنلی، نظارت بر حسن انجام وظایف محوله کارکنان، ایجاد نظام در ساختار اداری و تشکیلات در راستای بهره وری بیشتر، سعی بر تامین رفاه کارکنان بر اساس مقررات و امکانات، تامین نیروی انسانی پژوهشـگاه، دقت بر اجرای ضوابط و دستورالعمل هـای اداری، روان­سـازی و ارتقـای کیفیت امور خـدماتی، کنترل و نظارت بر امور پشتیبانی و خدمات عمومی، بررسی و تهیه و خرید اقلام و تجهیزات اداری براساس گردش کار تعریف شده، نظارت و مراقبت در اجرای مقررات انضباطی کارکنـان، نظارت بر امر ارزشیابی کارکنان و کنترل ورود و خروج کارکنان و سایر موارد محوله، با استفاده بهینه از توان کارشناسی مجموعه و هماهنگی و تعامل درون و برون پژوهشگاه گام ­های موثری در آن مسیر برداریـد.

وی در سال 1380 رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی را با موفقیت سپری نمود و در سال 1387در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه بین المللی قزوین فارغ التحصیل شده است، وی که در گذشته در سمت کارشناس معاونت آموزش و تجهیز نیروی انسانی سازمان تحقیقات در دفتر خدمات تکنولوژی آموزشی مشغول به فعالیت بوده، در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی نیز به عنوان کارشناس امور پژوهشی و بودجه مشغول به خدمت بوده است.

شایان ذکر است مهندس موسوی پاکزاد در سال 1395 به مدت یکسال سابقه مدیریت امور اداری پژوهشگاه را در سوابق اجرایی خود دارا می باشد.

 

  

 

 

 

 

عکس:حسن سمیعی

خبر: سیدعلی میربابایی

1400-03-25
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 479,023 | بازدید امروز : 23