logo jihad
logo jihad
 یکشنبه 10 مهر 1401
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید استاندار گیلان از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری
بازدید استاندار گیلان از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری
بازدید استاندار گیلان از پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری

 

پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری، در روز چهارشنبه 5 خرداد ماه 1400، میزبان اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گیلان به ریاست آقای دکتر زارع استاندار گیلان بود.

 

در این بازید علاوه بر استاندار، آقای فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، آقای محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، آقای دلق پوش رییس سازمان صمت گیلان، آقای علیزاده معاون سازمان جهاد کشاورزی گیلان به نمایندگی از ریاست این سازمان و همچنین شماری از مدیران سرمایه گذاری استانداری گیلان نیز به عنوان اعضای کارگروه مذکور حضور داشتند.

در این بازدید که با توضیحات مبسوط دکتر متقی طلب و مدیران بخش های پژوهشی پژوهشکده بیوتکنولوژی جانوری همراه بود، استاندار گیلان ضمن حضور در آزمایشگاه های بخش های سه گانه پژوهشکده در جریان تواناییها و ظرفیت ها و نیز کمبودهای بخش های پژوهشی، فعالیتهای انجام شده و در حال انجام پژوهشکده، امکانات و تجهیزات و دستگاه های مستقر، ارتباطات علمی پژوهشکده با دیگر موسسات پژوهشی و دانشگاه ها و ارتباطات علمی با بخش صنعت قرار گرفت.

همچنین بازدید از مرکز رشد بیوتکنولوژی کشاورزی و دیدار و گفتگو با مدیران برخی از شرکتهای مستقر در آن بخش دیگری از این بازدید بود.

استاندار گیلان نیز در این بازدید ضمن استقبال از توانمندیهای پژوهشکده در رفع نیازهای استانی و ملی، و تاکید بر گسترش فعالیتهای پژوهشی بویژه در زمینه کمک به تولید در بخش های کشاورزی و صنعت نسبت به تامین اعتبارات استانی برای پیشبرد فعالیتهای پژوهشکده قول مساعد داد.

 

  

  

 

 

1400-03-05
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 460,917 | بازدید امروز : 125