logo jihad
چهارشنبه 01  اردیبهشت 1400
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید رئیس پژوهشگاه از بخش‌های مهندسی ژنتیک و ایمنی زیستی و کشت بافت و سلول
بازدید رئیس پژوهشگاه از بخش‌های مهندسی ژنتیک و ایمنی زیستی و کشت بافت و سلول
بازدید رئیس پژوهشگاه از بخش‌های مهندسی ژنتیک و ایمنی زیستی و کشت بافت و سلول

 

 

رئیس جدید پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در بازدید از بخش های مهندسی ژنتیک و کشت بافت پژوهشگاه در گفت‌وگو با روسای بخش ها و اعضای هیات علمی در جریان روند اجرای برخی پروژه ها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، دکتر صابر گلکاری که از هفته گذشته ریاست این پژوهشگاه را عهده‌دار شده در این بازدید که با همراهی معاون پژوهشی و قائم مقام فناوری پژوهشگاه صورت گرفت، ضمن آشنایی با روند کلی فعالیت‌های بخش ها  و اعضای هیات علمی و کارشناسان فعال در هر بخش از تلاش های محققان پژوهشگاه تقدیر کرد.

دکتر مهران شریعت پناهی رئیس بخش تحقیقات کشت بافت پژوهشگاه با خیرمقدم به رییس جدید پژوهشگاه گزارشی در خصوص تعداد اعضای هیات علمی و محققان فعال در این بخش ارائه کرد.

وی تدوین پروتکل های ریزازدیادی ارقام مختلف گیاهان باغی، تولید مینی تیوبر عاری از ویروس سیب زمینی، طرح سالم‌سازی پایه و نهال محصولات باغی در راستای ایجاد باغ های سالم مادری و تولید بذور هیبرید را از جمله محورهای فعالیت این بخش عنوان کرد.

دکتر مطهره محسنی، رئیس بخش مهندسی ژنتیک پژوهشگاه هم ضمن خیرمقدم به رئیس جدید پژوهشگاه و معرفی اعضای هیات علمی و محققان این بخش توضیحاتی در خصوص برنامه های پژوهشی بخش ارایه داد.

 

 

 

 

عکس: حسن سمیعی

خبر: علی شمس

 

1399-12-24
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 398,790 | بازدید امروز : 31