logo jihad
دوشنبه 20  اردیبهشت 1400
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی از پژوهشکده بیوتکنولوژی متابولیت های ثانویه
بازدید نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی از پژوهشکده بیوتکنولوژی متابولیت های ثانویه
بازدید نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی از پژوهشکده بیوتکنولوژی متابولیت های ثانویه

 

حجت الاسلام و المسلمین تقوی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و رییس مجمع نمایندگان تهران در راس هیاتی شامل حجت الاسلام و المسلمین بختیاری، نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان اصفهان از پژوهشکده بیوتکنولوژی متابولیت های ثانویه بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در این بازدید که روز سه شنبه 21 بهمن ماه انجام شد، بخشی از دستاوردهای حاصل طی کمتر از دو دهه فعالیت پژوهشکده از قبیل خودکفایی کشور از واردات بذر سیب زمینی، تجاری سازی گیاه استویا، دستیابی به ژنوتیپ های برتر شیرین بیان، تولید بیوراکتورهای ارزان قیمت برای کشت ریشه و سلول‌های گیاهی و پژوهش در زمینه کشت طبقاتی گیاهان دارویی و نیز ایجاد و استقرار و حمایت از دو شرکت دانش بنیان که به اشتغال ۱۰ نفر دانش آموخته به صورت مستقیم و تعداد بیشتری به صورت غیر مستقیم و خودکفایی کشور در زمینه تولید برخی از گیاهان وارداتی انجامیده توسط مدیر و کارشناسان پژوهشکده تشریح شد.  

حجت الاسلام تقوی با ابراز خرسندی و تقدیر از دستاوردهای پژوهشکده بیوتکنولوژی متابولیت‌های ثانویه پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و تبیین برخی زمینه های نیازمند تحقیق در بخش کشاورزی بر لزوم افزایش اعتبارات پژوهشی و حمایت از تحقیقات تاکید کرد.  

 

 

  

  

                                       

 

 

 

 

 

1399-11-25
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 400,271 | بازدید امروز : 15