logo jihad
دوشنبه 11 اسفند 1399
dividerآرشیو اخبارdividerپیام تبریک رئیس پژوهشگاه به مناسبت روز زن
پیام تبریک رئیس پژوهشگاه به مناسبت روز زن
پیام تبریک رئیس پژوهشگاه به مناسبت روز زن

 

 

میلاد باسعادت ام‌ابیها، سرور بانوان جهان، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و هفته بزرگداشت مقام زن را به همه عزیزان در خانواده بزرگ پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به ویژه خواهران ارجمندم تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

 

در بیان جایگاه رفیع زنان و مادران ایران اسلامی همین بس که به واسطه میلاد برترین گوهر خلقت، کوثر قرآن و عطای خداوند سبحان تکریم می‌شوند.

نقش و جایگاه منحصر به فرد مادران در زندگی فرزندان آن چنان بی بدیل و یگانه است که نیاز به گفتن ندارد.

مادران و زنان شایسته این سرزمین صرف نظر از نقش و جایگاهی که در پایداری و پویایی خانواده دارند در عرصه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هم همدوش مردان در راه تعالی و پیشرفت کشور گام برمی‌دارند. فرصتی که به برکت انقلاب اسلامی برای زنان فراهم شده است.

روشن است که بخش قابل توجهی از موفقیت ها و دستاوردهای پرشمار این پژوهشگاه نیز حاصل اندیشه های خلاق و عزم و تلاش خستگی ناپذیر همکاران زن ما در بخش‌های مختلف تحقیقاتی، حوزه اداری و دیگر بخش هاست که با تمام وجود دوشادوش دیگر همکاران برای اجرای مسوولیت ها و پیشبرد ماموریت‌های پژوهشگاه کوشش می کنند.

در پایان با تبریک مجدد سالروز میلاد باسعادت سرور زنان جهان، حضرت فاطمه (س) و روز مادر و هفته گرامیداشت مقام زن به پیشگاه تمامی بانوان خصوصا مادران صبور شهدا امیدوارم با اعتماد و توجه ویژه به ظرفیت‌ها و توانمندی زنان در عرصه‌های مختلف و رفع موانع پیش روی زنان در برخی حوزه‌ها، شاهد حضور موثرتر و پرنشاط تر زنان در تمام عرصه‌های علمی و اجرایی کشور باشیم.

 

 

1399-11-15
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است.طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 394,609 | بازدید امروز : 125