logo jihad
پنج شنبه 14 مرداد 1400
dividerآرشیو اخبارdividerبا حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست کمیسیون هماهنگی شورای ملی ایمنی زیستی تشکیل جلسه داد
با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست کمیسیون هماهنگی شورای ملی ایمنی زیستی تشکیل جلسه داد
با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست کمیسیون هماهنگی شورای ملی ایمنی زیستی تشکیل جلسه داد

 

 

 کمیسیون هماهنگی شورای ملی ایمنی زیستی، صبح امروز با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، دبیر شورای ملی ایمنی زیستی، قائم مقام سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، رییس شورای سلامت صدا و سیما، رییس پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری و مسئولین ایمنی زیستی وزارت علوم و بهداشت در سازمان حفاظت محیط ‌زیست تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، کمیسیون هماهنگی شورای ملی ایمنی زیستی یکی از ارکان مهم این شوراست که مصوبات شورا را پیش از طرح در جلسات شورا که به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار می‌شود، مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد. با توجه به اینکه به زودی یازدهمین جلسه شورای ملی ایمنی زیستی به ریاست دکتر جهانگیری، معاون اول رییس جمهور برگزار خواهد شد، مصوبات شورا در این جلسه مورد بحث بررسی قرار گرفتند. از جمله مباحث مهم مطرح در این جلسه موضوع برچسب گذاری محصولات تراریخته از جمله روغن نباتی، دستورالعمل ازمایشات میدانی محصولات تراریخته و هماهنگی دستگاه های ذی صلاح در فرایند صدور مجوز به این محصولات بودند. رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به حکم معاون اول رییس جمهور، دبیر و سخنگوی شورای ملی ایمنی زیستی است که مسوولیت تنظیم مصوبات این شورا را بر عهده دارد.

 

 

 

  

  

 

 

 

 

خبر : علی شمس

1399-08-19
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 406,271 | بازدید امروز : 10