logo jihad
پنج شنبه 14 مرداد 1400
dividerآرشیو اخبارdividerویزیت رایگان همکاران مبتلا به کرونا توسط پزشک متخصص
ویزیت رایگان همکاران مبتلا به کرونا توسط پزشک متخصص
ویزیت رایگان همکاران مبتلا به کرونا توسط پزشک متخصص

 

با هماهنگی صورت گرفته توسط پژوهشگاه، کارکنان مبتلا به کرونا که در مرخصی استعلاجی به سر می‌برند می‌توانند طی دوره درمان از ویزیت رایگان پزشک متخصص عفونی استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، این پژوهشگاه از بدو بروز بیماری کووید 19 در کشور با تشکیل کارگروه ویژه، ضمن اجرای دقیق و سختگیرانه تمامی ضوابط و پروتکل‌های ملی پیشگیری و کنترل این بیماری از جمله ضدعفونی روزانه ساختمان‌ها و تمام محوطه پژوهشگاه، توزیع بسته اقلام پیشگیری شخصی شامل ژل ضدعفونی، ماسک و دستکش بین همکاران، تعبیه حوضچه ضدعفونی کفش‌ها در ورودی ساختمان‌ها و قرار دادن ظروف حاوی محلول‌ها و ژل ضدعفونی در بخش‌های مختلف پژوهشگاه و همچنین کنترل مستمر سلامت کارکنان هنگام ورود به پژوهشگاه، تاکنون طی هفت دوره با دعوت از تیم‌های تخصصی زبده به پژوهشگاه نسبت به انجام رایگان تست تشخیص کووید 19 برای تمام همکاران اقدام کرده است.

علاوه بر تست های دوره‌ای به روش سرولوژی و PCR، وضعیت سلامت همکاران از طریق تب سنجی روزانه و بررسی علائم ظاهری نیز کنترل می‌شود و همکاران با ریسک بالا یا مشکوک به بیماری برای انجام تست به مراکز تشخیصی ارجاع داده می‌شوند.

براساس مصوبات کارگروه کرونای پژوهشگاه، همکارانی که تست کرونای آن‌ها مثبت بوده مدت 14 روز مرخصی ویژه دریافت می‌کنند و با تاکید ریاست پژوهشگاه طی این دوره، ضمن پیگیری مستمر روند بهبودی آن‌ها از بسته حمایتی شامل اقلام مختلف بهداشتی هم بهره مند می شوند. این گروه از همکاران در پایان مرخصی پس از انجام تست مجدد و ارائه تاییدیه پزشکی امکان حضور در پژوهشگاه را پیدا می‌کنند.

1399-08-19
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 406,271 | بازدید امروز : 10