logo jihad
logo jihad
سه شنبه 09 خرداد 1402
dividerآرشیو اخبارdividerانتصاب آقای دکتر آزادی به سمت مسئول راه اندازی معاونت فناوری...(95/12/3)
انتصاب آقای دکتر آزادی به سمت مسئول راه اندازی معاونت فناوری...(95/12/3)
انتصاب آقای دکتر آزادی به سمت مسئول راه اندازی معاونت فناوری...(95/12/3)

جناب آقای دکتر آزادی به سمت مسئول راه اندازی معاونت فناوری پژوهشکده منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی، دکتر نیراعظم خوش خلق سیما رییس پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی، در حکم انتصاب دکتر آزادی به این سمت با اشاره به راهبرد های ملی در حوزه علم و فناوری و سیاست های وزارت جهاد کشاورزی در این حوزه، تدوین دستورالعمل ها و آیین نامه های مرتبط با حوزه توسعه فناوری زیستی و تجاری سازی، مالکیت فکری و ایجاد زیرساخت های لازم، جذب و تربیت نیروی انسانی متخصص و تحقق هرچه بیشتر اهداف و آرمان های والای پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی را مورد توصیه و تاکید قرار داده است.
دکتر پژمان آزادی که هم اکنون مسئول راه اندازی معاونت فناوری پژوهشکده بیوتکنولوژی شده است دارای سوابق ارزشمندی چون ریاست پژوهشکده ملی گل و گیاهان زینتی، معاون پژوهشی موسسه باغبانی و رئیس انجمن علمی گل و گیاهان زینتی بوده است.

دکتر خوش خلق سیما در مراسم معارفه دکتر آزادی به این سمت و تودیع دکتر طباطبایی سرپرست اداره بازاریابی و تجاری سازی از تلاش های دکتر طباطبایی در این سمت قدردانی کرد. گفتنی است با راه اندازی معاونت فناوری در پژوهشکده، اداره بازاریابی و تجاری سازی، ذیل این معاونت فعالیت خواهد داشت.

عکس : سینا معتمدراد

1395-12-03
منبع : اداره روابط عمومی و ترویج یافته ها

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
©  تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 486,709 | بازدید امروز : 136