logo jihad
logo jihad
دوشنبه 03 مهر 1402
dividerآرشیو اخبارdividerدیدار عیدانه پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی برگزار شد
دیدار عیدانه پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی برگزار شد
دیدار عیدانه پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی برگزار شد

 

دیدار نوروزی رییس، معاونان، مدیران، روسای بخش های تحقیقاتی و دیگر همکاران پژوهشگاه، امروز ۱۴ فروردین ماه به رسم سال های پیشین برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در این مراسم که در محل حوزه ریاست برگزار شد. دکتر صالحی جوزانی، رییس پژوهشگاه در سخنانی ضمن تبریک آغاز سال نو و تقارن مبارک آن با ماه مهمانی خدا به نامگذاری امسال به عنوان سال "مهار تورم، افزایش تولید" از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: محققان پژوهشگاه می‌توانند با کمک به افزایش بهره‌وری در بخش کشاورزی از طریق توسعه فناوری‌های نوین، نقش موثری در تحقق شعار امسال داشته باشند. وی با اشاره به آغاز بهره‌برداری از ساختمان جدید پژوهشگاه از اواخر سال گذشته از شروع عملیات احداث پارکینگ و محوطه‌سازی و ساخت و بهره‌برداری از سالن آمفی‌تئاتر پژوهشگاه طی ماه‌های آینده خبر داد.

دکتر صالحی جوزانی در پایان با تاکید بر این که برنامه بازدید و نشست‌ با اعضای بخش ‌‌‌‌‌‌های مختلف تحقیقاتی به روال سال‌های گذشته برگزار خواهد شد سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را برای تمامی همکاران و خانواده‌هایشان و مردم ایران آرزو کرد.

 

 

  

  

  

  

  

  

  

 

 

 

 

 

خبر:

عکس: حسن سمیعی

 

 

1402-01-14
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
©  تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 498,081 | بازدید امروز : 8