logo jihad
logo jihad
شنبه 05 فروردین 1402
dividerآرشیو اخبارdividerاز بانوان شاغل در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی تقدیر شد
از بانوان شاغل در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی تقدیر شد
از بانوان شاغل در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی تقدیر شد

 

به مناسبت ایام باسعادت ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، روز شنبه اول بهمن ماه طی مراسمی با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج صادق میرزایی نماینده محترم ولی فقیه در موسسات تحقیقاتی مجموعه، اصغر میرسلیمانی مسوول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه، دکتر صالحی جوزانی رییس پژوهشگاه و مهندس سیدعلی میربابائی رابط فرهنگی پژوهشگاه از بانوان شاغل در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، در ابتدای این مراسم که با حضور تقریبی ده نفر از بانوان به نمایندگی از مجموعه بانوان همکار همراه بود،  دکتر صالحی جوزانی رییس پژوهشگاه ضمن تبریک ایام ولادت باسعادت حضرت صدیقه کبری و روز زن و مادر،  پژوهشگاه را محیطی جوان و مفتخر به حضور بانوان دانشمند و خوش فکر دانست همچنین در ادامه حجت الاسلام والمسلمین میرزایی، نماینده ولی فقیه در مجموعه موسسات تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی مستقر در مجموعه طی سخنانی، ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س)، به جایگاه و منزلت زن در اسلام و حضرت زهرا (س) به عنوان الگوی کامل یک زن مسلمان و فرمایشات پیامبر بزرگوار اسلام (ص) درباره ایشان اشاره کرد

ایشان در سخنان خود ضمن اشاره به احادیث نبوی، موفقیت مردان را در گرو زنان غیرتمند و باانگیزه دانست و ادامه داد حضرت آیت الله طباطبایی مفسر شهیر عالم اسلام تمام کمالات و موفقیت خود را مرهون بانوی فداکارش می پنداشت و پس از رحلت همسر تا پایان عمر قدردان ایشان بود.

وی با تبیین نقش و جایگاه ویژه بانوان در خانواده و عرصه‌های مختلف اجتماعی بر ضرورت  فراهم کردن هر چه بیشتر زمینه‌های رشد و تعالی بانوان شاغل در جامعه و عرصه‌های مختلف پیشرفت کشور تاکید کرد.

 در پایان این مراسم، ضمن آرزوی تندرستی و موفقیت روز افزون برای بانوان شاغل در پژوهشگاه با اهدای الواح تقدیری که به امضا وزیر و نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی از همکاران شاغل در پژوهشگاه تقدیر شد.

 

  

                                              

  

  

  

  

 

 

 

 

 

1401-11-01
منبع : روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 479,022 | بازدید امروز : 22