logo jihad
چهارشنبه 01  اردیبهشت 1400
dividerآرشیو رویدادهاdividerرییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی خبر داد:
رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی  کشاورزی خبر داد:
رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی خبر داد:

 

اعمال افزایش 15 درصدی حقوق کارکنان غیر هیات علمی به محض طی مراحل قانونی

 

رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با تاکید بر تامین اعتبار و آمادگی کامل پژوهشگاه برای اجرای مصوبه افزایش 15 درصدی حقوق کارکنان غیر هیات علمی اظهار داشت: به محض انجام مراحل قانونی مربوطه در سازمان، این افزایش حقوق در پرداختی همکاران عملیاتی خواهد شد.

دکتر نیراعظم خوش خلق سیما با اعلام این مطلب در گفت و گو با روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی اظهار داشت: در پی مصوبات ابلاغی برای افزایش حقوق کارکنان غیر هیات علمی، در سال 92 تصویب شد که 35 درصد از 50 درصد افزایش حقوق کارکنان غیر هیات علمی وزارت علوم و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی پرداخت شود. متاسفانه این مصوبه تا سال 94 اجرایی نشده بود که در آن سال طبق تصمیمی که در پژوهشگاه گرفتیم احکام را از ابتدای سال 94 برای افزایش اعمال و پرداخت آن را از مهرماه 94 آغاز کردیم که رضایت کامل همکاران را در پی داشت.

وی درباره 15 درصد باقیمانده افزایش حقوق کارکنان غیر هیات علمی گفت: خوشبختانه در بودجه 99 این افزایش حقوق دیده شده است. از آنجا که تعداد کارکنان غیر هیات علمی پژوهشگاه هم که مشمول این افزایش می شوند، زیاد نیست با اعتباری حدود 70 میلیون تومان در ماه می توانیم این افزایش حقوق ها را اعمال کنیم.

خوش خلق سیما با تاکید بر آمادگی کامل پژوهشگاه برای پرداخت این افزایش حقوق تاکید کرد: به محض انجام مراحل قانونی و تصویب این امر در هیات امنای دانشگاه تهران و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی احکام مربوطه را از ابتدای امسال اعمال کرده و این افزایش را از ابتدای 99 یا از مهر ماه 99 خواهیم داشت. همچنین در اعتبارات سال 1400 هم این افزایش لحاظ خواهد شد.

رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با ابراز امیدواری نسبت به اخذ مصوبات و عملیاتی شدن هر چه سریعتر این افزایش حقوقها تصریح کرد: پرداخت کامل حق و حقوق کارکنان غیر هیات علمی باعث می شود همکاران عزیز ما با روحیه ای مضاعف پشتیبان بخش تحقیقات باشند و امیدوارم بتوانیم با ایجاد تعادلی منطقی بین حقوق اعضای هیات علمی و همکاران غیر هیات علمی با انگیزه و توانی دو چندان در مسیر اجرایی ماموریت های محوله گام برداریم.

 

 

 

روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی


  • آخرین اخبار
  • آخرین مقالات
faq
© تمامی حقوق برای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی محفوظ است. { سال تولید ، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها }--طراحی شده توسط طراحی سایت داتک
بازدید کل : 398,795 | بازدید امروز : 36