چهارشنبه 06 بهمن 1395      العربیه | English
تاریخ: 1395/10/15 نظرات: 0 نظر نمایش: 141 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
مجوز انتشارخبرنامه پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی صادر شد

مجوز انتشارخبرنامه پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی صادر شد

مجوز انتشارخبرنامه پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی صادر شد

 

با توجه به مکاتبات و پیگیری های صورت گرفته پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز انتشار خبرنامه پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی صادر شد.

 

صدور مجوز چاپ و نشر یکی از خدماتی است که توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به متقاضیان نشر ارائه می شود و هرگونه اقدام در جهت انتشار کتب، نشریات و خبرنامه ها در سطح کشور، مفید برای نشر اندیشه ها و تعاطی افکار و رشد فکری در جامعه و مقابلة فکر با فکر و تقویت روح نقادی و برخورد آزادانه و منطقی آرا و نظریات، حق طبیعی هر فرد از افراد ملت است. از این رو بر اساس مذاکرات صورت پذیرفته اداره روابط عمومی و ترویج یافته های پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تقاضای صدور مجوز خبر نامه جهت انتشار این نشریه داخلی پس از تشکیل کمیسیون انتشارات دولتی و اخد تصمیمات، مطابق با ماده 1 آیین نامه و براساس نامه شماره 3855/95/101 مورخ 30/5/95 موافقت شد که البته پس از این مرحله بایستی نماینده رسمی پژوهشکده در سامانه جامع رسانه های کشور ثبت نام تا برابر مقررات مجوز نشر خبرنامه صادر شود.

گفتنی است خبرنامه پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی با رویکرد شرح وقایع خبری مرتبط با مرکز و پژوهشکده های منطقه ای 4گانه و با هدف نشر و گسترش دانش بیوتکنولوژی کشاورزی ابزاریست برای اطلاع رسانی به مخاطبان خاص با علایق مشترک درباره رویداد ها، گزارش ها و اخبار مرتبط با موضوع بیوتکنولوژی کشاورزی که همواره از ارائه نظرات و دریافت مطالب مرتبط با  این حوزه توسط مخاطبان استقبال می نماید. تا کنون سه پیش شماره از خبرنامه پژوهشکده بیوتکنولوژی منتشر شده است. 

اداره روابط عمومی و ترویج یافته ها

کد: 3511
گروه: اخبار
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • مجوز انتشارخبرنامه پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی صادر شد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت